Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Cvičíme / Osobní tréninky Ostrava

Osobní tréninky Ostrava

Ať už chcete zhubnout, zlepšit kondici, nabrat objem, získat sílu či vytrvalost, zvětšit flexibilitu nebo hledáte vnitřní klid a rovnováhu, jste u nás na správné adrese. Ve Fit Park na vás čeká nejen naprosto výjimečná sbírka posilovacích strojů a fitness vybavení, ale také tým kvalifikovaných a zkušených trenérů.

Pro ty z Vás, kterým nezbývá dostatek času na studium zásad zdravé životosprávy, dietologie, suplementace, anatomie, návodů na použití strojů a nářadí, techniky jednotlivých cviků a množství dalších aspektů, které účinnost cvičení ovlivňují, nebo se prostě jen rádi svěří do rukou odborníku, je nejlepší volbou osobní trenér.

Profesionál, který s využitím svých teoretických znalostí i praktických zkušeností ušije individuální tréningový plán na míru nejen vašim potřebám a požadavkům, ale také vašim vrozeným dispozicím, aktuální kondici i zdravotnímu sta­vu.

Dopřejte si kouče, který bude sledovat váš rozvoj, bude vás motivovat a dohlížet na to, abyste se na cestě ke svému cíli pohybovali efektivně a bezpečně.

Seznamte se s týmem fitness profesionálů v našem fitecentru a vyberte si z jeho řad svého osobního trenéra či trenérku nebo se obraťte na nás a my vám s jeho výběrem rádi pomůžeme.

Ten komfort si zasloužíte :-)


 

Osobní trenéři


Ostatní trenéři skupinových lekcí

OndraCF
Pe3čkaSpinning
HonzaCF technika, Vzpírání
LucyJóga
[NEPLATNÝ IDENTIFIKÁTOR OBRÁZKU] DominikaBody shape