Facebook Instagram
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Informace / Vítejte ve FIT PARK

Vítejte ve FIT PARK

Vítejte ve Fit Park, největším fitness centru ČR, kde na cvičební ploše 2 200 m2 najdete více než 160 strojů světových značek. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů. FIT PARK je totiž zaměřen na širokou klientelu a své místo zde najdou, jak lidé kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti kteří preferují kardio cvičení, a opravdu velký prostor zde naleznou i klienti, kteří se zaměřují na takzvané funkční a core cvičení. A protože máme opravdu nejširší vybavení a rozsáhlé prostory své místo si u nás našla také spousta profesionálních sportovců z oblasti fitness, hokeje, fotbalu, atletiky, golfu a dalších odvětví.

Jen naše kardiozóna čítá více než 60 strojů, takže nikdy nemusíte čekat, až se některý uvolní! Naleznete zde 20 běžeckých pásů, 24 spinnigových kol, desítky rotopedů, elipticalů, orbitreků a dalších strojů, které umožní cvičit i klientům se zdravotními omezeními. Řadu dalších speciálních kardio strojů, jako jsou veslovací trenažery, stroje imitující chůzi po schodech nebo trenažer pro nácvik šplhání na laně, v jiných finess centrech nenajdete.

Anebo vyzkoušejte náš aerobní combat sál, ve kterém probíhá řada skupinových lekcí jako je například body rock, kruhové tréninky pro muže i ženy, fitbox, jóga a další (rozvrh skupinových lekcí). Vyznavači spinningu a H.E.A.T. zde najdou samostatný spinningový a H.E.A.T. sál vybavený vzduchotechnikou a špičkovou audiotechniku.

Další specialitou, která nás odlišuje od ostatních fitcenter je moderně vybavená funkční zóna, rozkládající se na ploše 350 m². Srdcem zóny je 15metrové konstrukce, která obsahuje exkluzivní vybavení pro všechny druhy funkčních tréninků. Jsou zde dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik výbušnosti a dráha s umělou travou určena pro trénování se saněmi prowler. Kompletní vybavení pro tzv. crossové tréningy včetně hrazd, gymnastických kruhů a šplhacích lan, které máme, naleznete jinde jen ve specializovaných tělocvičnách. Pro posílení, ale i uvolnění svalů a rehabilitační účely jsou vám k dispozici 3 vibrační plošiny.

A těm, co si dosud nevybrali, pak FIT PARK nabízí k využití 4 badmintonové kurty. V našem fitness si také můžete nechat provést analýzu svého těla pomocí špičkového diagnostického přístroje IN Body a pravidelně tak sledovat výsledky vašeho cvičení a snažení. Před tréningem si můžete svaly prohřát v infra-sauně a po náročném cvičení si můžete odpočinout v soláriu nebo si dát něco dobrého ve FIT PARK kavárně.

Velikosti našeho fitness centra odpovídá i kapacita šaten, které pojmou až 250 návštěvníků. Non-stop úklid na šatnách, ve sprchách a na WC je samozřejmostí. Prostory celého fitness jsou vybaveny vzduchotechnikou, aby se našim klientům pohodlně cvičilo jak v zimě, tak v létě. O váš komfort a spokojenost se postará team kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců a ke sportovním úspěchům vám pomůžou zkušení osobní a skupinoví trenéři.

FIT PARK nabízí několik druhů členství jak časových tak bodových (ceník). Nabídka FIT PARK je pestrá a je určena pro klienty, kteří si zaslouží a vyžadují vysoký standard poskytovaných služeb. Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vypadá fitness, ze kterého se Vám nebude chtít domů. První vstup k nám máte zdarma po vyplnění toho formuláře (vstup zdarma).

Hezký den
FIT PARK team

Provozní řád fitness centra FIT PARK

Pravidla pro pohyb dětí v prostorách fitness centra FITPARK

Děti do věku 10 let mají z bezpečnostních důvodů zakázán vstup na cvičební plochu a do sálů fitness centra s výjimkou tréninků pod vedením trenéra FIT PARK, který za ně přebírá odpovědnost.

Děti ve věku 10 – 15 let, se mohou pohybovat po cvičební ploše a v sálech fitcentra a využívat tyto prostory ke cvičení pouze po zakoupení některého druhu členství (např. studentské – zvýhodněné) a výhradně v doprovodu rodiče nebo trenéra, který za ně přebírá odpovědnost.