Právě se nacházíte: FIT PARK / Adventní kalendář / 1. prosince

1. prosince

A máme tady první okénko :) a v něm se skrývá nový stroj POWER CLIMBER.

POWER CLIMBER

Jedinečný systém jak využít odporu vzduchu. SynergyAIR Power Climber využívá variabilního odporu vzduchu, který je plynulý, jemný a velmi variabilní.

UPOZORNĚNÍ: Regulaci stroje provádějte zásadně jen při pohybu stroje (jako u přehazovačky na kole), aby nedošlo k poškození mechanismu.

Zakoupili jsme pro vás dva kusy a nachází se v kardio zóně
hned vedle schodů.

  • Patentovaný integrovaný spojitý převod
  • Velký potenciální rozsah výkonu až na 150 krokových cyklů za minutu
  • Automatický rozsah pohyblivosti až 70 cm
  • Rukojeti umožňují uživateli provádět vysoce efektivní simulované pohyby ve stylu „sáňkového pohonu“ nebo alternativně ukotvit ruce pro „sprint“ s vysokým zatížením a/nebo silově orientovaných po­hybů

https://synergyfitness.com.au/…wer-climber/
https://realtimeleisure.com/…wer-climber/

Protože se snažíme být neustále první co do kvality a pestrosti strojů, přinášíme vám skvělé a inovativní produkty od australského výrobce SYNERGY FITNESS. Z jejich produktové řady jsme vybrali a zakoupili několik strojů, které vám postupně představíme a které jistě zpestří vaše cvičení a trénink.

Řada SYNERGY AIR je inovativní a komplexní sortiment vysoce výkonných mechanických ergometrů (stroje s indukční brzdou, která umožňuje přesné dávkování zátěže. Tyto jsou navrženy tak, aby umožňovaly a usnadňovaly silové i kondiční cvičení, takže je může efektivně využívat každý, od klientů pro rehabilitační účely až po vysoce výkonné sportovce. Využití odporu vzduchu pro cvičení je ideální pro nastavení hladkého a plynulého odporu a vhodné pro HIT, HIIT, kruhové tréninky, kardio i silové tréninky.

PŘEHLED

  • Patentovaný integrovaný spojitý převod
  • Potenciální rozsah výkonu více než 1 milion wattů na 150 krokových cyklů za minutu
  • Automatický rozsah pohyblivosti až 70 cm
  • Rukojeti umožňují uživateli provádět vysoce efektivní simulované pohyby ve stylu „sáňkového pohonu“ nebo alternativní ukotvení během sprintu s vysokým zatížením a silově orientovaných po­hybů

 

Adventní kalendář FIT PARK,
to je každý den malé překvapení…