Právě se nacházíte: FIT PARK / 6. prosince

6. prosince

Možná jste si už všimli trochu zvláštního „rotopedu“? Tak tím „rotopedem“ je naše šesté okénko, nový stroj POWER CYCLE od Synergy Air.

Stejně jako v celé řadě AIR, i zde je použít jedinečný systém, využívající odporu vzduchu, který je plynulý a jemný.

  • patentovaný převod
  • vzdušná turbína s převodovým poměrem 1: 6 až 1:24
  • rozsah výkonu 4 watty při 20 otáčkách za minutu až 14 000 wattů při 150 otáčkách za minutu

Tento stroj najdete hned vedle rotopedů v kardio zóně.
https://synergyfitness.com.au/…power-cycle/

UPOZORNĚNÍ: Regulaci stroje provádějte zásadně jen při pohybu stroje (jako u přehazovačky na kole), aby nedošlo k poškození mechanismu.

Protože se snažíme být neustále napřed co do kvality a pestrosti strojů, přinášíme vám skvělé a inovativní produkty od australského výrobce SYNERGY FITNESS. Z jejich produktové řady AIR jsme vybrali a zakoupili několik strojů, které vám postupně představíme a které jistě zpestří vaše cvičení a trénink. Řada SYNERGY AIR je inovativní a komplexní sortiment vysoce výkonných mechanických ergometrů (stroje s indukční brzdou, která umožňuje přesné dávkování zátěže. Tyto jsou navrženy tak, aby umožnovaly a usnadňovaly silové i kondiční cvičení, takže je může efektivně využívat každý, od klientů pro rehabilitační účely až po vysoce výkonné sportovce. Využití odporu vzduchu pro cvičení je ideální pro nastavení hladkého a plynulého odporu a vhodné pro HIT, HIIT, kruhové tréninky, kardio i silové tréninky.

Adventní kalendář FIT PARK,
to je každý den malé překvapení…