Právě se nacházíte: FIT PARK / Aktuality / Projekt PROMĚNA již počtvrté

Projekt PROMĚNA již počtvrté

Každý rok si mnoho lidí dává řadu novoročních předsevzetí. Mnohá přitom vezmou za své poměrné brzy. Jedním z nich jsou i klasická předsevzetí v oblasti fitness / zdraví / životního stylu ve stylu zhubnu, do plavek vyrýsuju, budu se konečně hýbat, bud více cvičit, ty schody do 2. patra jsou peklo.

Proč tyto závazky často rychle přejdou je jasné: vždycky se totiž najde spousta důvodů proč toho nechat nebo to posunout na později, na jindy… teď jsem zrovna trochu nemocný, teď je toho hodně v práci (doma, ve škole, s dětmi…), nemám s kým jít cvičit apod.

Cílem našeho projektu je pomoci každému v jeho rozhodnutí začít se sebou něco dělat, změnit se. A podpořit jej tak, aby toto jeho úsilí netrvalo jen prvních několik málo dnů nebo týdnů po novém roce, ale aby měl motivaci „vydržet“ aspoň 3 měsíce.

A proč budete mít motivaci to vydržet a pak už nikdy nepřestat?!

 • Protože v tom nebudete sami. V loňském roce jsme měli téměř 200 účastníků.
 • Protože vás budeme zdarma přeměřovat na diagnostice InBody, kde jasně uvidíte svůj pokrok, což je ta nejlepší motivace.
 • Protože vám pomůžeme i s jídelníčkem.
 • Protože pro vás budeme mít připraven i akční tréninkový balíček s osobním trenérem.
 • Protože pro vás budete mít krásné a hodnotné dárky.

Pravidla projektu PROMĚNA 2018

 1. Registrace probíhá od 2.–14. 1. 2018. Registrace a účast v projektu je zpoplatněna jednorázovou platbou 100 Kč. Konec projektu je sobota 14. 4. 2018. Vyhlášení vítězů proběhne do 20. 4. 2018.
 2. Účastník projektu musí být členem FIT PARK s jakýmkoliv typem členství.
 3. Soutěží se ve 2 kategoriích, muži a ženy.
 4. Hodnotí se úbytek tuku a nárůst svalové hmoty dle diagniostiky InBody. Jeden kilogram = 1 bod.
 5. Odměňujeme prvních 5 míst v každé kategorii. Soutěžíme o roční členství ve FIT PARK, noc v designovém hotelu MIURA se vstupem do spa, sportovní vybavení Under Armour od Ultimate Sports, dárkové vouchery zábavního centra Venuše, výživové doplňky NUTREND a další…
 6. Dále vylosujeme v každé kategorii pět účastníků, kteří dosáhnou 5 a více bodů. Tito od nás obdrží drobné sportovní dárky jako poděkování za účast v projektu.
 7. Účastník projektů musí vyplnit přihlášku na recepci FIT PARK a souhlasit s podmínkami účasti.
 8. Měření InBody. Účastník absolvuje měření InBody a tento výsledek bude založen do jeho složky. Klienta měří buď osobní trenér nebo instruktor FIT PARK. Každé měření bude čitelně označeno jménem klienta a toho kdo měření provedl. Měření bude 4×. Vstupní (do 14. 1.), průběžné (do 15. 2., do 15. 3.) a finální do 14. 4.
 9. Foto. Každý účastník pošle/předá své foto ze začátku „proměny“: Nemusí jít o foto ve spodním prádle, stačí uplejší/těsnější oblečení. Stejně tak účastník poskytne foto po posledním měření. FIT PARK si vyhrazuje právo zveřejnit fotografie před/po vítězů jednotlivých kategorií. Jde nám o maximální motivaci pro ostatní, o příklad všem co nad sebou pochybují a váhají. Účastníci jejichž foto nebude k dispozici do 13. 4. 2018 nemohou být vítězi ani vylosováni v daných kategoriích.