Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Aktuality / Informace k opětovnému otevření 27. 4.

Informace k opětovnému otevření 27. 4.

Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel…

Vážení klienti,

V pondělí 27. 4. znovu otevíráme naše fitness. Pokud se tedy opět něco nezmění. K tomu jsme dostali poměrně obsáhlý výčet prováděcích předpisů, které však stále nejsou definitivní, proto berte následující řádky jako prvotní informaci, která se ještě průběžné může měnit.

Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

 1. Protože není možno využívat šatny k převlékání, přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory
 2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme chirurgické ústenky nebo látkové roušky, pro kardio lépe jednovrstvé. Pokoušíme se zajistit nějaké vhodné roušky i pro prodej na naší recepci, ale tím, že se otevírá poměrně nečekaně, se nám to nepotkává s dříve nasmlouvanými dodávkami.
 3. Pokud je to možné a používáte, přineste si vlastní podložku na cvičení.
 4. Platby preferujeme bezkontaktní.
 5. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás aktuálně můžete zakoupit pouze v balené podobě. Snažíme se získat stanovisko a vysvětlení, čím se liší prodej piva sebou od prodeje kávy sebou. My to totiž nechápeme….
 6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 7. Přezujte se ve vestibulu a svou venkovní obuv ukliďte do své sportovní tašky, kterou umístěte na určené místo.
 8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.
 9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící
 10. Toalety budou k dispozici v šatnách nahoře. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
 11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

Od 11. 5. zůstávají v platnosti všechna dosavadní opatřeni. Nově ale přibývá možnost si při cvičeni (jen a pouze) sundat roušku, při dodržení odstupu 2 m.

Zároveň dochází (po nezbytnou dobu) k organizačním úpravám v provozu fitness:

 1. Otevírací doba je stanovena na 6:00 – 20:00, (víkend 8:00–20:00)
 2. Je omezen maximální počet lidí na lekce, je stanoveno minimální vzdálenost cvičenců, lekce mohou být pouze stacionární, kdy zůstáváte na svém stanovišti. Na všechny skupinové lekce tak bude povinnost rezervace předem přes online rezervační systém nebo na recepci, bude-li lekce ještě volná.
 3. Rozvrh skupinových lekcí se bude upravovat, abychom vyhověli požadovaným hygienickým a provozním kritériím. Nicméně chceme spustit lekce již v pondělí odpoledne. Během pondělního dopoledne zveřejníme upravený rozvrh.
 4. Badminton povolen zatím pro dvouhry.

Věříme, že nastavená přísná hygienická opatření společně zvládneme. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

Už se na vás moc těšíme.

Váš FIT PARK team