Právě se nacházíte: FIT PARK / 14. prosince

14. prosince

Pro 14. adventní okénko jsme si připravili opravdovou lahůdku! Power Tower od Synergy Fitness!

Jde (dle našich informací) o první stroj svého druhu ve střední Evropě. Upřímně, byla to šichta ho sem dostat. Na výstavě FIBO jsme našli dva výrobce, z USA a Austrálie… jeden blíž než druhý a ani jeden nemá zastoupení v Evropě. Chvilku to trvalo, ale nakonec jsme se dohodli a vzali prostě celý kontejner dárků.

PowerTower je jedinečný multifunkční stroj, který je nejen skvělý pro drsný kardiotrénink, ale je i všestranně použitelný k procvičení různých tělesných partií (lezení, stoupání, hang pull, push press, deadlift….). Všechny jeho možnosti budeme představovat průběžně.

Často je používán pro trénink MMA fighters. Ostatně jeden z nich Andres, s nápadem pořídit tento stroj také přišel. Jak sám říká, větší rasovinu si stěží dokáže představit.

Ale že stroj není jen pro vrcholové sportovce, ale vhodný opravdu pro každého, dokazuje i Sly v tomto videu. Sledujte čas 0:40 – 0:58

Protože se snažíme být neustále napřed co do kvality a pestrosti strojů, přinášíme vám skvělé a inovativní produkty od australského výrobce SYNERGY FITNESS. Z jejich produktové řady AIR jsme vybrali a zakoupili několik strojů, které vám postupně představíme a které jistě zpestří vaše cvičení a trénink. Řada SYNERGY AIR je inovativní a komplexní sortiment vysoce výkonných mechanických ergometrů (stroje s indukční brzdou, která umožňuje přesné dávkování zátěže. Tyto jsou navrženy tak, aby umožňovaly a usnadňovaly silové i kondiční cvičení, takže je může efektivně využívat každý, od klientů pro rehabilitační účely až po vysoce výkonné sportovce. Využití odporu vzduchu pro cvičení je ideální pro nastavení hladkého a plynulého odporu a vhodné pro HIT, HIIT, kruháče, kardio i silové tréninky.

 

Adventní kalendář FIT PARK,
to je každý den malé překvapení…