Právě se nacházíte: FIT PARK / 8. prosince

8. prosince

Dnešní 8. adventní okénko je dárek společný. Náš i váš. Uděláme radost jednomu malému klukovi, který i když měl v životě pořádnou porci smůly, neztrácí optimismus a dobrou náladu a rve se za své zdraví.

Mezi devátou a půl jednou jsme připravili speciální akci, kdy za jednorázový vstup 321 Kč získáte malé občerstvení, můžete se zúčastnit kterékoliv skupinové lekce (kruháč s Polym, spinning s Pe3čkou, fitbox s Matějem, jóga s Lucy), nebo si dát pořádně do těla v našem rozsáhlém fitness centru. Veškerý výtěžek této akce bude věnován Matymu.

Kdo je Maty: 10letému Matymu, aktivnímu sportovci, který závodně tancoval a volný čas trávil na horách, lékaři před 15 měsíci diagnostikovali zhoubný sarkom levé plíce s metastázi na bránici. Následovala operace v pražském Motole, kde byla provedena resekce levé plíce, Maty pak podstoupil půlroční léčbu chemoterapii a následně transplantaci kostní dřeně. Momentálně Maty prochází udržovací léčbou na nízkých dávkách chemoterapie a pravidelnou kontrolou v nemocnici v Brně.

 

Adventní kalendář FIT PARK,
to je každý den malé překvapení…