Menu
Tablet menu
A+ A A-

Posilovna Ostrava

  • Zobrazeno: 31349

Díky rozmanitosti posilovacích strojů a moderních kardio fitness systémů, které uspokojí i nejnáročnější klienty se naše posilovna řadí mezi největší v České republice. Náš FIT PARK si pro cvičení a přípravu na soutěže volí čím dál více známých sportovců, ať už to jsou profesionální kulturisté, atleti, boxeři či jiní zápasníci, známí čeští golfisté, nebo tenisté, prvoligoví fotbalisté, extraligoví hokejisté a floorbalisté. Jedno je však jisté, jsou to mistři ve svém oboru a k trénování si vybrali právě naše prostředí.

Na celkové ploše více jak 1300 m2 se nachází 104 posilovacích strojů renomovaných firem Life Fitness, GrünSport, StarTrac, Human Sport a Hammer Strenght. V posilovně jsou k dispozici nejen klasické posilovací pomůcky jako War Machine, Kettelbelly, Bosu, ale také 3 vibrační plošiny True Vibe, závěsný posilovací systém TRX a Core Balance systémy, boxovací pytle, nebo lano ke šplhání. V naší funkční zóně naleznete nespočet dalších funkčních pomůcek. Naši klienti si velmi oblíbili posilování na posilovacích věžích, které máme hned tři a jako jediní v Ostravě máme profesionální stojan pro dřepy značky Hamer Strenght. Mohou si také zacvičit na celkem 5 bench press lavicích, určených pro posilování a protahování všech možných úhlů svalů.

Množství strojů a prostoru je zárukou, že se nemusíte při cvičení nikdy tlačit s ostatními klienty a nečekáte, až se na vás dostane řada. Přijďte vyzkoušet naši obrovskou posilovnu v Ostravě!

PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register