Menu
Tablet menu
A+ A A-

Osobní trénink

  • Zobrazeno: 26146

… ať  už chcete zhubnout, zlepšit kondici, nabrat objem, získat sílu či vytrvalost, zvětšit flexibilitu nebo hledáte vnitřní klid a rovnováhu, jste u nás na správné adrese.

Klimatizované prostory největšího fitness centra vybavené nepřeberným množstvím klasických posilovacích strojů ale také unikátními novinkami, které v jiných zařízeních nenajdete, vše doplněno rozsáhlou kardio zónou, moderní multifunkční zónou a dvěma účelovými sály, ve kterých probíhá na 60 skupinových lekcí týdně, to jsou ty nejlepší předpoklady pro to, aby u nás dosáhli svých cílů i ti nejnáročnější.

Pro ty z Vás, kterým nezbývá dostatek času na studium zásad zdravé životosprávy, dietologie,  suplementace, anatomie, návodů na použití strojů a nářadí, techniky jednotlivých cviků a množství dalších aspektů, které účinnost cvičení ovlivňují, nebo se prostě jen rádi svěří do rukou odborníku, je nejlepší volbou osobní trenér.

Profesionál, který s využitím svých teoretických znalostí i praktických zkušeností ušije individuální tréningový plán na míru nejen vašim potřebám a požadavkům, ale také vašim vrozeným dispozicím, aktuální kondici i zdravotnímu stavu. 

Dopřejte si kouče, který bude sledovat váš rozvoj, bude vás motivovat a dohlížet na to, abyste se na cestě ke svému cíli pohybovali efektivně a bezpečně

Seznamte se s týmem fitness profesionálů a vyberte si z jeho řad svého osobného trenéra či trenérku nebo se obraťte na nás a my vám s jeho výběrem rádi pomůžeme.

Ten komfort si zasloužíte :-)

PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register