Menu
Tablet menu
A+ A A-

Vítejte ve FIT PARK

  • Zobrazeno: 25066

Vítejte ve FIT PARK, největším fitness centru ČR, kde na cvičební ploše 2 200 m2 najdete více než 160 strojů světových značek.

Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů. FIT PARK je totiž zaměřen na širokou klientelu a své místo zde najdou jak lidé kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti kteří preferují kardio cvičení, a opravdu velký prostor zde mají i klienti preferující takzvané funkční a core cvičení.

Jen naše kardiozóna má více než 60 strojů, takže nikdy nečekáte! Najdete zde 22 běžících pásů, 8 kol, veslovací trenažéry, summit trainers a řadu dalších druhů kardio strojů.

Anebo vyzkoušejte náš aerobní combat sál, ve kterém probíhá řada skupinových lekcí jako je například body rock, kruhové tréninky, fitbox, jóga a další (ROZVRH SKUPINOVYCH LEKCI).

Vyznavači spinningu zde najdou samostatný spinningový sál vybavený 20 koly Star Trac a špičkovou audiotechniku. FIT PARK jako jediné fitness v Ostravě nabízí lekce spinningu každý den.

A naší poslední novinkou v nabídce je zcela nová a rozsáhlá funkční zóna, rozkládající se na ploše 350 m2 (NOVÁ FUNKČNÍ ZÓNA). Zóna se skládá 15metrové konstrukce a obsahuje exkluzivní vybavení pro všechny druhy funkčních tréninků. Jsou zde dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik a výbušnosti a dráha s umělou travou určena pro trénování se saněmi prowler.

A těm, co si dosud nevybrali, pak FIT PARK nabízí také 4 badmintonové kurty.

V našem fitness si také můžete nechat provést analýzu svého těla pomocí špičkového přístroje IN Body a pravidelně tak sledovat výsledky vašeho cvičení a snažení. Po náročném cvičení se můžete prohřát v soláriu nebo si dát něco dobrého ve FIT PARK kavárně.

Pro větší pohodlí členů proběhla v minulém měsíci kompletní rekonstrukce šaten a sociálního zařízení, kterou se rozšířila kapacita šaten až na 250 osob (NOVÉ ŠATNY A SPRCHY). Prostory celého fitness jsou vybaveny vzduchotechnikou tak aby se našim klientům pohodlně cvičilo jak v zimě tak v létě.

FIT PARK nabízí několik druhů členství jak časových tak bodových (CENÍK). Nabídka FIT PARK je pestrá a je určena pro klienty, kteří si zaslouží a vyžadují vysoký standard poskytovaných služeb.

Přijďte si k nám vyzkoušet jak vypadá fitness, ze kterého se Vám nebude chtít domů.

První vstup k nám máte zdarma po vyplnění toho formuláře (VSTUP ZDARMA).

Hezký den

FIT PARK team

Provozní řád Provozní řád
Stáhnout PDF.

PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register