Menu
Tablet menu
A+ A A-

Vítejte ve FIT PARK

  • Zobrazeno: 25599

Vítejte ve FIT PARK, největším fitness centru ČR, kde na cvičební ploše 2 200 m2 najdete více než 160 strojů světových značek.

Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů. FIT PARK je totiž zaměřen na širokou klientelu a své místo zde najdou jak lidé kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti kteří preferují kardio cvičení, a opravdu velký prostor zde mají i klienti preferující takzvané funkční a core cvičení.

Jen naše kardiozóna má více než 60 strojů, takže nikdy nečekáte! Najdete zde 22 běžících pásů, 8 kol, veslovací trenažéry, summit trainers a řadu dalších druhů kardio strojů.

Anebo vyzkoušejte náš aerobní combat sál, ve kterém probíhá řada skupinových lekcí jako je například body rock, kruhové tréninky, fitbox, jóga a další (ROZVRH SKUPINOVYCH LEKCI).

Vyznavači spinningu zde najdou samostatný spinningový sál vybavený 20 koly Star Trac a špičkovou audiotechniku. FIT PARK jako jediné fitness v Ostravě nabízí lekce spinningu každý den.

A naší poslední novinkou v nabídce je zcela nová a rozsáhlá funkční zóna, rozkládající se na ploše 350 m2 (NOVÁ FUNKČNÍ ZÓNA). Zóna se skládá 15metrové konstrukce a obsahuje exkluzivní vybavení pro všechny druhy funkčních tréninků. Jsou zde dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik a výbušnosti a dráha s umělou travou určena pro trénování se saněmi prowler.

A těm, co si dosud nevybrali, pak FIT PARK nabízí také 4 badmintonové kurty.

V našem fitness si také můžete nechat provést analýzu svého těla pomocí špičkového přístroje IN Body a pravidelně tak sledovat výsledky vašeho cvičení a snažení. Po náročném cvičení se můžete prohřát v soláriu nebo si dát něco dobrého ve FIT PARK kavárně.

Pro větší pohodlí členů proběhla v minulém měsíci kompletní rekonstrukce šaten a sociálního zařízení, kterou se rozšířila kapacita šaten až na 250 osob (NOVÉ ŠATNY A SPRCHY). Prostory celého fitness jsou vybaveny vzduchotechnikou tak aby se našim klientům pohodlně cvičilo jak v zimě tak v létě.

FIT PARK nabízí několik druhů členství jak časových tak bodových (CENÍK). Nabídka FIT PARK je pestrá a je určena pro klienty, kteří si zaslouží a vyžadují vysoký standard poskytovaných služeb.

Přijďte si k nám vyzkoušet jak vypadá fitness, ze kterého se Vám nebude chtít domů.

První vstup k nám máte zdarma po vyplnění toho formuláře (VSTUP ZDARMA).

Hezký den

FIT PARK team

Provozní řád Provozní řád
Stáhnout PDF.

Provozní řád Provozní řád
Stáhnout PDF.

PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register