Menu
Tablet menu

1O důvodů proč..!

 

  1. U nás nikdy nečekáte! Máme největší vnitřní cvičební plochu v ČR s více než 220 posilovacími a kardio stroji. Celá plocha je pochopitelně plně klimatizovaná.

  2. Zájemci o kardio trénink u nás najdou 20 běhacích pásů, 6 veslovacích trenažerů, schodové trenažéry a na 40 dalších kardio strojů. To vše doplňuje i běžecká dráha pro trénink dynamiky.

  3. Pokud preferujete silový trénink, nabízíme více než 160 posilovacích strojů a 4 tuny železa v jednoručkách.

  4. Funkční zóna s kompletním vybavením pro vzpírání a crossfit včetně desítek metrů hrazd, 5 párů gymnastických kruhů, 7 šplhacích lan, 30 nakládacích olympijských os a desítky tun závaží v kotoučích a kettlebellech.

  5. Nabízíme přes 60 skupinových lekcí týdně ve 2 klimatizovaných a moderně vybavených sálech.

  6. Pro rekreační i profesionální hráče jsou k dispozici 4 badmintonové kurty.

  7. Sprchu v prostorných, vzdušných a čistých šatnách považujeme za završení vašeho zážitku ze cvičení. Součástí šaten jsou i infrasauny a solária.

  8. Postará se o vás profesionální a milý tým čítající na 40 lidí složený z recepčních, úklidu, fitness instruktorů a trenérů skupinových a osobních lekcí.

  9. Měření a analýzu tělesných parametrů provádíme na moderním diagnostickém přístroji InBody 370.

  10. Po cvičení či lekci si dopřejete příjemné posezení a relaxaci s přáteli v naší kavárně.

 

Usilujeme o maximální kvalitu ve všem, co vám nabízíme. Proto jen u nás najdete non stop úklid, proto používáme světové značky, proto neustále dokupujeme novinky, proto rekonstruujeme a rozšiřujeme naše služby, neudržujeme to, čeho jsme dosáhli, ale zlepšujeme se a stále se vás snažíme překvapovat.

Ať už se zaměřujete na klasickou kulturistiku, vzpírání, crossfit, chcete třeba jen hubnout nebo si zvyšujete fyzickou kondici, jste nadšený amatér nebo profesionální sportovec, u nás najdete potřebné vybavení v takovém množství, že nikdy neztrácíte čas čekáním. Zapomeňte na sklepní posilovny, přijďte si vyzkoušet, jak vypadá fitness v roce 2018. Ale možná se jen chlubíme, tak vyzkoušejte i jiná fitka a zvolte pro vás to nejlepší.

Váš FIT PARK – fitness 2018 ☺

 

 

Nahoru
PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register