Menu
Tablet menu

Proměna 2018!!!

Projekt „PROMĚNA“ již počtvrté

 

Každý rok si mnoho lidí dává řadu novoročních předsevzetí. Mnohá přitom vezmou za své poměrné brzy. Jedním z nich jsou i klasická předsevzetí v oblasti fitness/zdraví/životního stylu ve stylu zhubnu, do plavek vyrýsuju, budu se konečně hýbat, bud více cvičit, ty schody do 2. patra jsou peklo…

Proč tyto závazky často rychle přejdou je jasné: vždycky se totiž najde spousta důvodů proč toho nechat nebo to posunout na později, na jindy… teď jsem zrovna trochu nemocný, teď je toho hodně v práci (doma, ve škole, s dětmi…), nemám s kým jít cvičit apod.

Cílem našeho projektu je pomoci každému v jeho rozhodnutí začít se sebou něco dělat, změnit se. A podpořit jej tak, aby toto jeho úsilí netrvalo jen prvních několik málo dnů nebo týdnů po novém roce, ale aby měl motivaci „vydržet“ aspoň 3 měsíce.  

A proč budete mít motivaci to vydržet a pak už nikdy nepřestat?!

 Protože v tom nebudete sami. V loňském roce jsme měli téměř 200 účastníků.

 Protože vás budeme zdarma přeměřovat na diagnostice InBody,
kde jasně uvidíte svůj pokrok, což je ta nejlepší motivace.

 Protože vám pomůžeme i s jídelníčkem.

 Protože pro vás budeme mít připraven i akční tréninkový balíček s osobním trenérem.

 Protože pro vás budete mít krásné a hodnotné dárky.

Pravidla projektu PROMĚNA 2018:

  1. Registrace probíhá od 2.–14. 1. 2018. Registrace a účast v projektu je zpoplatněna jednorázovou platbou 100 Kč. Konec projektu je sobota 14. 4. 2018. Vyhlášení vítězů proběhne do 20. 4. 2018.
  2. Účastník projektu musí být členem FIT PARK s jakýmkoliv typem členství.
  3. Soutěží se ve 2 kategoriích, muži a ženy.
  4. Hodnotí se úbytek tuku a nárůst svalové hmoty dle diagniostiky InBody. Jeden kilogram = 1 bod.
  5. Odměňujeme prvních 5 míst v každé kategorii. Soutěžíme o roční členství ve FIT PARK,  noc v designovém hotelu MIURA se vstupem do spa, sportovní vybavení Under Armour od Ultimate Sports,  dárkové vouchery zábavního centra Venuše, výživové doplňky NUTREND a další…
  6. Dále vylosujeme v každé kategorii pět účastníků, kteří dosáhnou 5 a více bodů. Tito od nás obdrží drobné sportovní dárky jako poděkování za účast v projektu.
  7. Účastník projektů musí vyplnit přihlášku na recepci FIT PARK a souhlasit s podmínkami účasti.
  8. Měření InBody. Účastník absolvuje měření InBody a tento výsledek bude založen do jeho složky. Klienta měří buď osobní trenér nebo instruktor FIT PARK. Každé měření bude čitelně označeno jménem klienta a toho kdo měření provedl. Měření bude 4×. Vstupní (do 14. 1.), průběžné (do 15. 2., do 15. 3.) a finální do 14. 4.
  9. Foto. Každý účastník pošle/předá své foto ze začátku „proměny“: Nemusí jít o foto ve spodním prádle, stačí uplejší/těsnější oblečení. Stejně tak účastník poskytne foto po posledním měření. FIT PARK si vyhrazuje právo zveřejnit fotografie před/po vítězů jednotlivých kategorií. Jde nám o maximální motivaci pro ostatní, o příklad všem co nad sebou pochybují a váhají. Účastníci jejichž foto nebude k dispozici do 13. 4. 2018 nemohou být vítězi ani vylosováni v daných kategoriích.

 

Nahoru
PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register