Menu
Tablet menu

PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ

3 měsíce utekly jako voda a my tu máme vyhodnocení celého projektu. Zapojilo se více než 100 lidí a cca 80 pak vydrželo až do konce a absolvovalo finální přeměření na InBody, které ukázalo jak byla jejich snaha úspěšná.
Gratulujeme všem, kteří se do projektu zapojili a podařilo se jim více či méně splnit své cíle. A ti co jim to nevyšlo, truchlit nemusí, „do plavek“ se ještě stále mohou dostat a my a naši trenéři jim v tom úsilí rádi pomůžeme.

že naleznete prvních 5 výherců v obou kategoriích, a některá čísla jsou opravdu obdivuhodná. ???? 
Všichni výherci dostanou krásné ceny od nás a od našich partnerů MIURA HOTEL **** , NUTREND BODYBUILDINGultimatesports.cz a Zábavní centrum Venuše
V příštích dnech si jednotlivé partnery jejich ceny a výherce blíže představíme.
A také brzy vylosujeme dalších 5 z každé kategorie, kteří od nás dostanou drobné sportovní dárky. Protože, jak praví olympijské heslo, není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. A my k tomu dodáváme: Hlavní je začít!

 

Proměna výsledky

Proměna poděkování

Více

1O důvodů proč..!

 

 1. U nás nikdy nečekáte! Máme největší vnitřní cvičební plochu v ČR s více než 220 posilovacími a kardio stroji. Celá plocha je pochopitelně plně klimatizovaná.

 2. Zájemci o kardio trénink u nás najdou 20 běhacích pásů, 6 veslovacích trenažerů, schodové trenažéry a na 40 dalších kardio strojů. To vše doplňuje i běžecká dráha pro trénink dynamiky.

 3. Pokud preferujete silový trénink, nabízíme více než 160 posilovacích strojů a 4 tuny železa v jednoručkách.

 4. Funkční zóna s kompletním vybavením pro vzpírání a crossfit včetně desítek metrů hrazd, 5 párů gymnastických kruhů, 7 šplhacích lan, 30 nakládacích olympijských os a desítky tun závaží v kotoučích a kettlebellech.

 5. Nabízíme přes 60 skupinových lekcí týdně ve 2 klimatizovaných a moderně vybavených sálech.

 6. Pro rekreační i profesionální hráče jsou k dispozici 4 badmintonové kurty.

 7. Sprchu v prostorných, vzdušných a čistých šatnách považujeme za završení vašeho zážitku ze cvičení. Součástí šaten jsou i infrasauny a solária.

 8. Postará se o vás profesionální a milý tým čítající na 40 lidí složený z recepčních, úklidu, fitness instruktorů a trenérů skupinových a osobních lekcí.

 9. Měření a analýzu tělesných parametrů provádíme na moderním diagnostickém přístroji InBody 370.

 10. Po cvičení či lekci si dopřejete příjemné posezení a relaxaci s přáteli v naší kavárně.

 

Usilujeme o maximální kvalitu ve všem, co vám nabízíme. Proto jen u nás najdete non stop úklid, proto používáme světové značky, proto neustále dokupujeme novinky, proto rekonstruujeme a rozšiřujeme naše služby, neudržujeme to, čeho jsme dosáhli, ale zlepšujeme se a stále se vás snažíme překvapovat.

Ať už se zaměřujete na klasickou kulturistiku, vzpírání, crossfit, chcete třeba jen hubnout nebo si zvyšujete fyzickou kondici, jste nadšený amatér nebo profesionální sportovec, u nás najdete potřebné vybavení v takovém množství, že nikdy neztrácíte čas čekáním. Zapomeňte na sklepní posilovny, přijďte si vyzkoušet, jak vypadá fitness v roce 2018. Ale možná se jen chlubíme, tak vyzkoušejte i jiná fitka a zvolte pro vás to nejlepší.

Váš FIT PARK – fitness 2018 ☺

 

 

Více

Proměna 2018!!!

Projekt „PROMĚNA“ již počtvrté

 

Každý rok si mnoho lidí dává řadu novoročních předsevzetí. Mnohá přitom vezmou za své poměrné brzy. Jedním z nich jsou i klasická předsevzetí v oblasti fitness/zdraví/životního stylu ve stylu zhubnu, do plavek vyrýsuju, budu se konečně hýbat, bud více cvičit, ty schody do 2. patra jsou peklo…

Proč tyto závazky často rychle přejdou je jasné: vždycky se totiž najde spousta důvodů proč toho nechat nebo to posunout na později, na jindy… teď jsem zrovna trochu nemocný, teď je toho hodně v práci (doma, ve škole, s dětmi…), nemám s kým jít cvičit apod.

Cílem našeho projektu je pomoci každému v jeho rozhodnutí začít se sebou něco dělat, změnit se. A podpořit jej tak, aby toto jeho úsilí netrvalo jen prvních několik málo dnů nebo týdnů po novém roce, ale aby měl motivaci „vydržet“ aspoň 3 měsíce.  

A proč budete mít motivaci to vydržet a pak už nikdy nepřestat?!

 Protože v tom nebudete sami. V loňském roce jsme měli téměř 200 účastníků.

 Protože vás budeme zdarma přeměřovat na diagnostice InBody,
kde jasně uvidíte svůj pokrok, což je ta nejlepší motivace.

 Protože vám pomůžeme i s jídelníčkem.

 Protože pro vás budeme mít připraven i akční tréninkový balíček s osobním trenérem.

 Protože pro vás budete mít krásné a hodnotné dárky.

Pravidla projektu PROMĚNA 2018:

 1. Registrace probíhá od 2.–14. 1. 2018. Registrace a účast v projektu je zpoplatněna jednorázovou platbou 100 Kč. Konec projektu je sobota 14. 4. 2018. Vyhlášení vítězů proběhne do 20. 4. 2018.
 2. Účastník projektu musí být členem FIT PARK s jakýmkoliv typem členství.
 3. Soutěží se ve 2 kategoriích, muži a ženy.
 4. Hodnotí se úbytek tuku a nárůst svalové hmoty dle diagniostiky InBody. Jeden kilogram = 1 bod.
 5. Odměňujeme prvních 5 míst v každé kategorii. Soutěžíme o roční členství ve FIT PARK,  noc v designovém hotelu MIURA se vstupem do spa, sportovní vybavení Under Armour od Ultimate Sports,  dárkové vouchery zábavního centra Venuše, výživové doplňky NUTREND a další…
 6. Dále vylosujeme v každé kategorii pět účastníků, kteří dosáhnou 5 a více bodů. Tito od nás obdrží drobné sportovní dárky jako poděkování za účast v projektu.
 7. Účastník projektů musí vyplnit přihlášku na recepci FIT PARK a souhlasit s podmínkami účasti.
 8. Měření InBody. Účastník absolvuje měření InBody a tento výsledek bude založen do jeho složky. Klienta měří buď osobní trenér nebo instruktor FIT PARK. Každé měření bude čitelně označeno jménem klienta a toho kdo měření provedl. Měření bude 4×. Vstupní (do 14. 1.), průběžné (do 15. 2., do 15. 3.) a finální do 14. 4.
 9. Foto. Každý účastník pošle/předá své foto ze začátku „proměny“: Nemusí jít o foto ve spodním prádle, stačí uplejší/těsnější oblečení. Stejně tak účastník poskytne foto po posledním měření. FIT PARK si vyhrazuje právo zveřejnit fotografie před/po vítězů jednotlivých kategorií. Jde nám o maximální motivaci pro ostatní, o příklad všem co nad sebou pochybují a váhají. Účastníci jejichž foto nebude k dispozici do 13. 4. 2018 nemohou být vítězi ani vylosováni v daných kategoriích.

 

Více

H.E.A.T. Program

Co je to H.E.A.T. Program? (High Energy Aerobic Training) je možno vysvětlit pouze jedním jediným slovem a tím je „CHŮZE“.

 

Hned na začátku je třeba říci, že pohybová aktivita H.E.A.T. Program je zcela unikátní a je určena pro VŠECHNY bez rozdílu věku a kondice. Je nejen pro mladé, trénované, hubené a vytrvalé. Kondiční chůze je určena pro každého, kdo se sebou chce něco dělat, kdo chce být zdravý a kdo se chce prostě cítit dobře. Jedná se o pohybovou aktivitu, která se od ostatních liší svou výjimečností v tom, že spočívá jen v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu.

I přesto, že je podstata tohoto cvičení tak jednoduchá, má opravdu velké účinky na náš organismus. Tím, že je chůze pro člověka naprosto přirozená, nemusíte se bát o své klouby ani páteř.

Jak cvičení probíhá?

Jedná se o skupinové cvičení na speciálním pásu Maxerrunner. Ovládání pásu je naprosto jednoduché, má pouze tři ovládací prvky. Díky tomu, že je pás mechanický, řídíte si náročnost chůze sami.

Lekce trvá 50 minut, je vedena instruktorem, který má za úkol pro Vás být pouze průvodcem – nikdy Vám nikdo nepřikazuje, jak máte jít. Pomocí hudby, která je na lekci si můžete zvolit Váš motivační vrchol.

10 důvodů proč H.E.A.T. Program

 1. Zvládne ho naprosto každý
 2. Je to motivující cvičení, které je přirozené – nemusíte se do něj nutit
 3. Spálíte neuvěřitelných 800 kcal
 4. Lekce trvá jen 50 minut – ideální doba pro spalování tuků, ujdete 5–6 tisíc kroků
 5. Tvaruje postavu a vytváří krásné dlouhé a pevné svaly – hlavně u žen vytváří úzkou siluetu postavy
 6. Zvyšuje kondici a vytrvalost
 7. Má velký vliv na lymfatický systém – pozitivní efekt na celulitidu (prokrvení dolních končetin)
 8. Používá kvalitní stroje Maxerrunner, které jsou patentované a vyvinuté tak, aby vyhovovaly naprosto komukoliv
 9. Je to skupinová aktivita – velká motivace ostatními
 10. Spočívá v naprosté svobodě a pohodě – nikdo není vítěz, nikdo není poražený

Pokud se chcete dozvědět o H.E.A.T. programu více, podívejte se na stránky: www.heatprogram.cz.

 


Stáhnout PDF.

Více

Piloxing

Piloxing je nová tréninková metoda, která spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box.

Piloxing připomíná dynamickou hru, při níž kontrolované pohyby střídají energické silné údery. Cviky se mění pomalu, což umožňuje tělu přizpůsobit se postupně i náročným pozicím. Piloxing přináší efekty aerobního i silového tréninku zároveň. Jako doplňkové vybavení se používají půl kilové zátěže v podobě rukavic.

Některé sestavy cviků působí ladným dojmem jako při baletu, jiné jsou energické a dravé. Jedná o jedinečnou kombinaci cviků, která je vhodná pro redukci váhy, zpevnění těla i zvýšení vytrvalosti, prostě celkové zlepšení tělesné kondice a to vše za doprovodu hudby.

A na jakých partiích tento sport pracuje? 

Zakladatelka Viveca Jensen slibuje ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkový štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla. Mimoto účastnice odhalí své dramatické zvýšení síly a flexibility a významné rozdíly ve své energické hladině. Žena se stane elegantní, sexy a silnou zároveň.

Více
PROMĚNA 2018 VYHODNOCENÍ
Virtuální prohlídka
Mad Race 2018
Don´t quit challenge 6
Naši trenéři
Média
H.E.A.T. Program
Spinningový sál
Nové spoty FIT PARK
Funkční zóna
On-line rezervace
Skupinové lekce
Osobní trénink

Areál IN PARK
1. máje 3236/103
703 00 Ostrava-Vítkovice

Otevírací doba:
Pondělí–Čtvrtek: 6.00–22.00 h
Pátek: 6.00–21.00 h
Sobota–Neděle: 8.00–21.00 h

Telefon na recepci
+420 604 555 363

Login or Register