Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Informace / Vítejte ve FIT PARK

Vítejte ve FIT PARK

Vítejte ve Fit Park, největším fitness centru ČR, kde na cvičební ploše 2 200 m2 najdete více než 160 strojů světových značek. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů. FIT PARK je totiž zaměřen na širokou klientelu a své místo zde najdou, jak lidé kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti kteří preferují kardio cvičení, a opravdu velký prostor zde naleznou i klienti, kteří se zaměřují na takzvané funkční a core cvičení. A protože máme opravdu nejširší vybavení a rozsáhlé prostory své místo si u nás našla také spousta profesionálních sportovců z oblasti fitness, hokeje, fotbalu, atletiky, golfu a dalších odvětví.

Jen naše kardiozóna čítá více než 60 strojů, takže nikdy nemusíte čekat, až se některý uvolní! Naleznete zde 20 běžeckých pásů, 24 spinnigových kol, desítky rotopedů, elipticalů, orbitreků a dalších strojů, které umožní cvičit i klientům se zdravotními omezeními. Řadu dalších speciálních kardio strojů, jako jsou veslovací trenažery, stroje imitující chůzi po schodech nebo trenažer pro nácvik šplhání na laně, v jiných finess centrech nenajdete.

Anebo vyzkoušejte náš aerobní combat sál, ve kterém probíhá řada skupinových lekcí jako je například body rock, kruhové tréninky pro muže i ženy, fitbox, jóga a další (rozvrh skupinových lekcí). Vyznavači spinningu a H.E.A.T. zde najdou samostatný spinningový a H.E.A.T. sál vybavený vzduchotechnikou a špičkovou audiotechniku.

Další specialitou, která nás odlišuje od ostatních fitcenter je moderně vybavená funkční zóna, rozkládající se na ploše 350 m2. Srdcem zóny je 15metrové konstrukce, která obsahuje exkluzivní vybavení pro všechny druhy funkčních tréninků. Jsou zde dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik výbušnosti a dráha s umělou travou určena pro trénování se saněmi prowler. Kompletní vybavení pro tzv. crossové tréningy včetně hrazd, gymnastických kruhů a šplhacích lan, které máme, naleznete jinde jen ve specializovaných tělocvičnách. Pro posílení, ale i uvolnění svalů a rehabilitační účely jsou vám k dispozici 3 vibrační plošiny.

A těm, co si dosud nevybrali, pak FIT PARK nabízí k využití 4 badmintonové kurty. V našem fitness si také můžete nechat provést analýzu svého těla pomocí špičkového diagnostického přístroje IN Body a pravidelně tak sledovat výsledky vašeho cvičení a snažení. Před tréningem si můžete svaly prohřát v infra-sauně a po náročném cvičení si můžete odpočinout v soláriu nebo si dát něco dobrého ve FIT PARK kavárně.

Velikosti našeho fitness centra odpovídá i kapacita šaten, které pojmou až 250 návštěvníků. Non-stop úklid na šatnách, ve sprchách a na WC je samozřejmostí. Prostory celého fitness jsou vybaveny vzduchotechnikou, aby se našim klientům pohodlně cvičilo jak v zimě, tak v létě. O váš komfort a spokojenost se postará team kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců a ke sportovním úspěchům vám pomůžou zkušení osobní a skupinoví trenéři.

FIT PARK nabízí několik druhů členství jak časových tak bodových (ceník). Nabídka FIT PARK je pestrá a je určena pro klienty, kteří si zaslouží a vyžadují vysoký standard poskytovaných služeb. Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vypadá fitness, ze kterého se Vám nebude chtít domů. První vstup k nám máte zdarma po vyplnění toho formuláře (vstup zdarma).

Hezký den
FIT PARK team

Provozní řád fitness centra FIT PARK

Pravidla pro pohyb dětí v prostorách fitness centra FITPARK

Děti do věku 10 let mají z bezpečnostních důvodů zakázán vstup na cvičební plochu a do sálů fitness centra s výjimkou tréninků pod vedením trenéra FIT PARK, který za ně přebírá odpovědnost.

Děti ve věku 10 – 15 let, se mohou pohybovat po cvičební ploše a v sálech fitcentra a využívat tyto prostory ke cvičení pouze po zakoupení některého druhu členství (např. studentské – zvýhodněné) a výhradně v doprovodu rodiče nebo trenéra, který za ně přebírá odpovědnost.