Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Informace / 10 důvodů proč s námi

10 důvodů proč s námi

Ať už se zaměřujete na klasickou kulturistiku, vzpírání, crossfit, chcete třeba jen hubnout nebo si zvyšujete fyzickou kondici, jste nadšený amatér nebo profesionální sportovec, u nás najdete potřebné vybavení v takovém množství, že nikdy neztrácíte čas čekáním.
  1. U nás nikdy nečekáte! Máme největší vnitřní cvičební plochu v ČR s více než 220 posilovacími a kardio stroji. Celá plocha je pochopitelně plně klimatizovaná.
  2. Zájemci o kardio trénink u nás najdou 20 běhacích pásů, 6 veslovacích trenažerů, schodové trenažéry a na 40 dalších kardio strojů. To vše doplňuje i běžecká dráha pro trénink dynamiky.
  3. Pokud preferujete silový trénink, nabízíme více než 160 posilovacích strojů a 4 tuny železa v jednoručkách.
  4. Funkční zóna s kompletním vybavením pro vzpírání a crossfit včetně desítek metrů hrazd, 5 párů gymnastických kruhů, 7 šplhacích lan, 30 nakládacích olympijských os a desítky tun závaží v kotoučích a kettlebellech.
  5. Nabízíme přes 60 skupinových lekcí týdně ve 2 klimatizovaných a moderně vybavených sálech.
  6. Pro rekreační i profesionální hráče jsou k dispozici badmintonové kurty.
  7. Sprchu v prostorných, vzdušných a čistých šatnách považujeme za završení vašeho zážitku ze cvičení. Součástí šaten jsou i infrasauny a solária.
  8. Postará se o vás profesionální a milý tým čítající na 40 lidí složený z recepčních, úklidu, fitness instruktorů a trenérů skupinových a osobních lekcí.
  9. Měření a analýzu tělesných parametrů provádíme na moderním diagnostickém přístroji InBody 370.
  10. Po cvičení či lekci si dopřejete příjemné posezení a relaxaci s přáteli v naší kavárně.

Usilujeme o maximální kvalitu ve všem, co vám nabízíme. Proto jen u nás najdete non stop úklid, proto používáme světové značky, proto neustále dokupujeme novinky, proto rekonstruujeme a rozšiřujeme naše služby, neudržujeme to, čeho jsme dosáhli, ale zlepšujeme se a stále se vás snažíme překvapovat.

Ať už se zaměřujete na klasickou kulturistiku, vzpírání, crossfit, chcete třeba jen hubnout nebo si zvyšujete fyzickou kondici, jste nadšený amatér nebo profesionální sportovec, u nás najdete potřebné vybavení v takovém množství, že nikdy neztrácíte čas čekáním. Zapomeňte na sklepní posilovny, přijďte si vyzkoušet, jak vypadá fitness v roce 2019. (Ale možná se jen chlubíme, tak vyzkoušejte i jiná fitka a zvolte pro vás to nejlepší.)

Váš FIT PARK – fitness 2019