Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Cvičíme / Posilovna Ostrava

Posilovna Ostrava

Díky rozmanitosti moderních posilovacích a kardio strojů, které uspokojí i nejnáročnější klienty se naše posilovna řadí mezi největší a nejlépe vybavené v České republice. Náš FIT PARK si pro cvičení a přípravu na soutěže volí čím dál více známých sportovců, ať už to jsou profesionální kulturisté, atleti, boxeři či jiní zápasníci, známí čeští golfisté, nebo tenisté, prvoligoví fotbalisté, extraligoví hokejisté a floorbalisté. Mistři ve svém oboru si k trénování volí ty nejlepší podmínky a vybrali si právě naše zařízení.

Na celkové ploše více jak 1 300 m2 se nachází 104 posilovacích strojů renomovaných firem Life Fitness série Signature a Hammer Strenght, GrünSport, StarTrac, Human Sport . V posilovně jsou k dispozici nejen klasické posilovací pomůcky jako War Machine, více než 100 kusů jednoručních činek různých vah, Kettelbelly, ale také Bossu, závěsné posilovací systémy TRX a Core Balance systémy, boxovací pytle, nebo kruhy a lano ke šplhání. V naší funkční zóně naleznete nespočet dalších funkčních pomůcek.

Naši klienti si velmi oblíbili posilování na posilovacích věžích, které máme hned tři. Jen samotná věž zn. Life fitness poskytuje celkem 12 stanovišť a dvě protisměrné kladky. Jako jediní v Ostravě máme ve fitku profesionální Smithuv přístroj Hamer Strenght pro posilování s velkými vahami. To, že je někde problém s nedostatkem laviček, v našem fitku rozhodně naplatí. Jenom na bench press jich u nás najdete 5. Pestrá skladba posilovacích strojů umožňuje procvičení všech svalových partií ve všech možných úhlech a to různými způsoby. Všechny druhy strojů jsou zastoupeny vždy několika exempláři, takže nemusíte čekat, až se uvolní a vzhledem k dostatečnému prostoru a vhodnému rozmístění strojů se nebude ani nikde tlačit. K posilování, ale také k uvolnění svalů po cvičení a k rehabilitaci můžete využít některou ze 3 vibračních plošin True Vibe.

Přijďte vyzkoušet naši obrovskou posilovnu v Ostravě!