Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Cvičíme / Funkční zóna

Funkční zóna

Vybudovali jsme pro vás zcela novou a rozsáhlou funkční zónu na ploše 350 m2 s exkluzivním vybavením pro všechny druhy funkčních tréninků.

Jádrem zóny v našem fitcentru je 15 metrová konstrukce s 5 stanovišti vybavenými sety nakládacích olympijských tyčí s barevně odlišenými kotouči vhodnými pro funkční trénink i trénink vzpírání. Zóna poskytuje spoustu možností pro cviky zařazované do takzvaných crossových tréninků, jako jsou shyby na hrazdách, techniky muscle up nebo toes to bar. Součástí konstrukce a zóny je dále široký výběr medicinballů, wallballů, slamballů a kettlebellů. Součástí vybavení zóny jsou plyoboxy, jumpboxy, jedinečné fitness pneumatiky různých hmotností značky TIYR od firmy Escape a celá řada dalších pomůcek, jako jsou reakční míčky, agility grids, hurdles a různé nastavitelné překážky, které umožňují nepřeberné množství cviků a technik. Součástí zóny jsou také dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik výbušnosti a techniky. No a nechybí ani dráha s umělou travou určená pro trénování se saněmi prowler. Naši funkční zónu činí jedinečnou i 4 páry gymnastických kruhů a 6 šplhacích lan. Množství vybavení nám umožňuje pořádat i pravidelné soutěže v různých disciplínách, například crossové závody. V naší zóně potkáte vrcholové sportovce, reprezentanty ČR, fightery i světové rekordmany.

Svou velikostí, množstvím a pestrostí vybavení se jedná se o exkluzivní cvičební plochu, jakou naleznete pouze u nás, ve FIT PARK. Přijďte si ji vyzkoušet sami, s osobním trenérem nebo na některé z našich skupinových lekcí.