Facebook
Vyzkoušejte nás

Právě se nacházíte: FIT PARK / Cvičíme / Cardio zóna

Cardio zóna

Navštivte naši kardio zónu, největší v České republice, ve které najdete více než 65 strojů. Ve FIT PARKu pro vás máme připraveno celkem 20 moderních běhacích pásů značky StarTrac a Matrix s dotykovými obrazovkami s přístupem na internet.

Zacvičit si můžete v našem fitcentru také na desítkách strojů typu orbitrek, stepper, eliptical, značek Octane, Life Fitness, Cybex. Od každého tohoto stroje máme vždy několik kusů, takže nemusíte čekat, až se některý uvolní. Různé druhy kardiostrojů vám umožní zlepšit celkovou kondici, zvýšit výdrž procvičit, jednotlivé končetiny izolovaně, ale i celé tělo komplexně v různých úhlech. Vzhledem k nepřebernému výběru našich stojů si každý muže zvolit ten, který nejlépe vyhovuje jeho cíli a momentální kondici, takže si u nás můžou zacvičit i klienti se zdravotním omezením.

Zejména muži si u nás oblíbili veslovací trenažery značky concept2, kterých je k dispiozici šest kusů. Mezi ženami jsou zase oblíbené simulátory bruslení Lateral X firmy Octane Fitness nebo trenažery chůze po schodech. Běhací pásy i další stroje jsou vybaveny snímači tepové frekvence, které umí komunikovat i s vašimi osobními sport testery. V naší kardiozóně samozřejmě nemohou chybět ergometry a originální spinningová kola nebo tzv. AirBike, které fungují na principu odporu vzduchu. Naprostou raritou je speciální stroj S Drive od firmy Matrix, který umožňuje běžcům a atletům tréning vytrvalosti, výbušnosti a dynamiky. Velmi oblíbený je také výjimečný trenažer na nácvik šplhu na laně. Všechny stroje procházejí pravidelnými servisními prohlídkami a vyhovují nejnovějším bezpečnostním standardům, jsou komfortní a umožní vám dosáhnout těch nejlepších výkonů.